Uwaga

Strona zawiera treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.

Jestem niepełnoletni

Pomoc

Jak zapisywać obrazy?

Zainstaluj sobie przycisk w przeglądarce, a potem korzystaj z niego przeglądając internet, kliknij jak tylko zobaczysz coś interesującego.

Jeśli masz fajne rzeczy na dysku, korzystaj z widocznego powyżej przycisku "+ DODAJ" 

Jak zapisywać filmy?

Tak samo! W tej chwili wykyrwamy linki do filmów z Youtube oraz Vimeo.

Co to jest obserwowanie?

To inaczej śledzenie, czy też subskrybowanie treści.

W serwsie udzielają tysiące osób, chociaż do gustu przypadnie ci pewie kilkoro z nich. Przeglądając serwis znajdziesz na przykład, Agnieszkę, która znajduje piękne gadżety do domu, czy Jacka, który co chwila umieszcza zdjęcie super samochodu. Podobają ci się ich zdjęcia. Jeśli dodasz ich do obserwowanych, będziesz na bieżąco mieć dostęp do tego wszystkiego, co umieszczą w Popkornie.

Odkrywanie i  dodawanie do obserwowanych takich niesamowitych osób, to jeden z twoich celów tutaj!

Obserwowanie ludzi, kolekcji i źródeł

Najprostszą metodą jest obserwowanie wszystkich materiałów wrzucanych przez wybranego użytkownika, np. Joannę. Ale czasem może się okazać, że nie interesuje cię wszystko co ona wrzuca, tylko jedna jej konkretna kolekcja z Gwiezdnych Wojen - wtedy możesz obserwować tylko tę wybraną kolekcję Joanny. 

Może się też zdarzyć, że spodobała ci się jedna ze stron źródłowych, np. demotywatory.pl i chcesz na swojej strony oglądać najlepsze odkrycia wszystkich użytkowników. Obserwuj wtedy tę domenę.

Lubienia a dodawanie 

Lubienie to zwykły sposób na wyrażenie uznania dla jakiegoś zdjęcia, bez umieszczania go na twoim profilu.
 
Jeśli uważasz, że chcesz zachować to zdjęcie jabłecznika, Maserati, gadżeta do iPhone'a czy teledysk w jednej ze swoich kolekcji, rób to śmiało.
 
Popkorn powstał właśnie do dzielenia się ciekawymi rzeczami z innymi.
 

Problemy przy dodawaniu materiałów do Popkorna

Czasem może się zdarzyć, że nie uda się pobrać zdjęcia czy filmu z innego serwisu. Przycisk dodawnia jest ciągle udoskonalany, zgłoś nam taki link, a być może uda nam się pomóc.
 

Niewłaściwe treści

W skrócie: nagość, wulgarność, przemoc - to rzeczy, których nie chcielibyśmy oglądać na Popkornie. Prosta zasada - jeśli nie pokazałbyś czegoś swojej 10 letniej siostrze, nie umieszczaj tutaj. 

Jeśli napotkasz na takie materiały, zgłoś je nam, a my je usuniemy.
 

Czym się różni kolekcja prywatna od publicznej?

Czasem chcesz swoją kolekcję ukryć przed innymi, chcesz mieć tam coś mocno intymnego, czego nie chcesz by nie komentowali, czy dodawali do siebie inni.
 
Takie materiały umieszczaj w kolekcji prywatnej. Będziesz wtedy mógł je oglądać sam, lub osoby które otrzymają do nich link. 
Prywatne kolekcje nie pojawią się w:
- wynikach wyszukiwania
- tylko ty zobaczysz je na swoim profilu
Co najważniejsze - każdy materiał umieszczony w prywatnej kolekcji, staje się materiałem prywatnym.
 

Czym są kolekcje

To twoje wirtualne albumy,  z pomocą których organizujesz zebrane przez ciebie zdjęcia i filmy.
 

Czy mogę zmienić kolejność wyświetlania kolekcji?

Tak, skorzystaj z odpowiedniego przycisku na twoim profilu. Ważniejsze dla ciebie kolekcje możesz przenieść do górnej części twojego profilu.

Jak stworzyć kolekcję

Nowe kolekcje tworzysz podczas zakładania konta w serwisie, potem także w momencie kiedy dodajesz nowy materiał, na końcu listy twoich kolekcji jest "Utwórz nową".
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation