Uwaga

Strona zawiera treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.

Jestem niepełnoletni

KOLEKCJONUJ I PRZEGLĄDAJ Z POPKORNEM

Lubisz rzeczy ciekawe i oryginalne, cenisz kreatywność, błyskotliwe pomysły i humor  - teraz zacznij zbierać te wszystkie niesamowitości w jednym miejscu. Nie umknie ci nic, co wpadnie ci w oko każdego dnia, bo Popkorn dostarcza ci właściwe narzędzie.
 
Załóż konto (to tylko chwilka) a potem umieść w pasku zakładek swojej przeglądarki przycisk "Kolekcjonuj" Od tej pory zapisywanie obrazów z innych stron stanie się od tej pory banalnie proste i będzie wymagać tylko kilku kliknięć. Patrz jak rośnie twoj kolekcja, będziesz do niej wracać z dumą i satysfakcją nie raz.
 
Przeglądaj też Popkorn i dodawaj do swoich kolekcji najlepsze rzeczy, które znaleźli inni

Załóż konto teraz

Zajmie ci to tylko kilkanaście sekund!

POPKORN TO COŚ WIĘCEJ

Popkorn nie tylko archiwizuje znalezione zdjęcia - każdy materiał, który dodasz jest jednocześnie linkiem do strony www z której pochodzi, dzięki czemu odkryjesz nowe strony, o których istnieniu raczej wcześniej byś się nie dowiedział. Pomyśl o nim, jako o trochę lepszej przeglądarce internetu. Lepszej, bo tworzonej przez ludzi takich jak ty.
 

POPKORN TO TY!

Twój profil zawiera wybrane przez ciebie zdjęcia podzielone na albumy - kolekcje. To twój osobisty manifest, prezentacja twoich upodobań, gustów, pasji, miejsce które bez zbędnych słów pokazuje to, kim jesteś, jakie są twoje marzenia i inspiracje. Podróż do Tajlandii? Skoki spadochronowe? Piękne domy, samochody? Supernowoczesne gadżety? Dobry dowcip? Świetne ciuchy? Żadne słowa nie wyrażą tego tak dobrze, jak zdjęcia i filmy.
 

POZNAWAJ CIEKAWYCH LUDZI

Znalazłeś się w przyjaznej społeczność ludzi, którzy cenią nowe, oryginalne, inspiracje i potrafią je znajdować na krańcach internetu.
 
Pokazując przez zdjęcia to, kim jesteś przyciągniesz ludzi o podobnym smaku, którzy zaczną śledzić zmiany w twoich kolekcjach. Kiedy będziesz wchodzić na ich profile, może się okazać że lubicie podobne rzeczy  i ty zechcesz obserwować ich znaleziska. 
 

STAŃ SIĘ ŹRÓDŁEM INSPIRACJI DLA INNYCH

Z biegiem czasu ilość osób, które poszerzą twój horyzont i wniosą coś nowego do twojego świata będzie rosła. Będzie też rosła ilość osób, dla których twój gust stanie się czymś ważnym, dla których twój wybór materiałów stanie się czymś, co poprawi jakość życia. Zaczną śledzić twoje publikacje - wyobraź sobie, jak to jest mieć wpływ na tysiąc osób... Uważaj, to może wciągnąć, będziesz chcieć więcej i więcej... :-)
 

OSZCZĘDŹ CZAS

Kto dzisiaj ma czas, żeby przeglądać dziennie setki wpisów na kilkunastu blogach, żeby znaleźć kilka niesamowitych?

Ciężka sprawa, ale dzięki Popkornowi i jego najaktywniejszym użytkownikom będzie to o wiele prostsze. To oni znajdą dla Ciebie najciekawsze rzeczy z każdej kategorii, tylko tutaj nie jesteś ograniczony do jednego moderatora, który decyduje, co trafia na stronę główną, bo to wybrane przez ciebie osoby będą tworzyć twoją stronę główną.
 
Jeśli wiesz, że Karolina, Agnieszka i Maciej codziennie odkrywają perełki i wrzucają je na Popkorn, zacznij ich obserwować - na bieżąco będziesz je widział na twoim Popkornie.
 

STWÓRZ KATALOG ULUBIONYCH STRON

Jak często przeglądasz listę swoich zakładek w przeglądarce? Jeśli jesteś taki jak my, to nie często. W Popkornie linki do inspirujących stron, tekstów, artykułów pełnych ciekawych pomysłów zapisujesz w postaci obrazka, to niesamowite o ile przyjemniej się wtedy do nich wraca. O ile łatwiej przejrzeć dwieście miniaturek i wśród nich znaleźć tę jedną rzecz, którą właśnie potrzebujesz.
 
....i wiele więcej.
 
 
 
Na co czekasz? Zacznij kolekcjonować teraz!
Załóż konto teraz

Zajmie ci to tylko kilkanaście sekund!
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation